Kalender 23 april tot 28 juni 2019

 

maandag 22 april 2019
Paasmaandag
dinsdag 23 april 2019
 
woensdag 24 april 2019
Buitenspeeldag 
donderdag 25 april 2019
Medisch onderzoek KH1/L6
9.30-14.30 : Technopolis L1/2
13.30 : Grootouderfeest kleuters Bierbeek-centrum
vrijdag 26 april 2019
9.00-10.30 : Bezoek kippen en schapen Meldert KO2
10.00 : FitOmeter K3/L1
zaterdag 27 april 2019
 
zondag 28 april 2019
 
maandag 29 april 2019
Geen zwemmen
Medisch onderzoek selectieven en afwezigen hoofdschool
Medisch onderzoek KL1 en selectieven en afwezigen
9.00-14.00 : Villa Pilla Tienen L5A 
dinsdag 30 april 2019
Ecuadordag L4
Medisch onderzoek KO1 en selectieven en afwezigen
Medisch onderzoek KC1 en selectieven en afwezigen
9.00-14.00 : Villa Pilla Tienen L5B Minibus
13.00 (120 min.) : Guerilla Gardening L2A
woensdag 1 mei 2019
Dag van de Arbeid
donderdag 2 mei 2019
8.45-11.30 : Ecowerf Wilsele L3A
13.00-15.10 : Provinciedomein Kessel-Lo L4
vrijdag 3 mei 2019
8.30-13.30 : Molleke Mol Diest KH1B/2/3 KC 
8.45-14.30 : Het Vinne KL
zaterdag 4 mei 2019
 
zondag 5 mei 2019
 
maandag 6 mei 2019
 
dinsdag 7 mei 2019
8.45-11.30 : Ecowerf Wilsele L3C minibus
13.20-15.00 : Bezoek bib L3 
woensdag 8 mei 2019
 
donderdag 9 mei 2019
8.45-11.30 : Ecowerf Wilsele L3B
vrijdag 10 mei 2019
Pedagogische studiedag 
zaterdag 11 mei 2019
 
zondag 12 mei 2019
 
maandag 13 mei 2019
Verkeersweek “Sam de verkeersslang” 
Uitstap Glabbeek L6 (fiets)
dinsdag 14 mei 2019
Fietsexamen 6de leerjaar
Oudercontact kleuterschool 
woensdag 15 mei 2019
donderdag 16 mei 2019
7.00-16.00 : Studio Globo L5
9.00-15.00 : Speelboerderij Glabbeek KC/KH
10.30-11.45 : Bezoek bib L1 
Oudercontact kleuterschool 
vrijdag 17 mei 2019
8.30-14.00 : Technopolis L6
10.40-11.40 : Bezoek bib L2
zaterdag 18 mei 2019
 
zondag 19 mei 2019
 
maandag 20 mei 2019
8.45-11.20 : Tienen L6 (NCZ)
dinsdag 21 mei 2019
10.15 (50 min) : Tattarratat cc de borre KH2/3 KL3
13.30 (50 min) : Tattarratat cc de borre KO3
19.00 : Infoavond 3de kleuterklas “Naar het 1ste leerjaar …” (= infomarkt met praatcafé)
woensdag 22 mei 2019
12.00-14.00 : Openklasdag in de kleuterscholen 
donderdag 23 mei 2019
 
vrijdag 24 mei 2019
 
zaterdag 25 mei 2019
Schoolfeest 
zondag 26 mei 2019
 
maandag 27 mei 2019
8.30-15.30 : Zutendaal L2 
dinsdag 28 mei 2019
8.15-15.15 : Pairi Daiza L4
Sam de verkeersslang : Bewegingsdag
8.45-14.30 : Kinderboerderij Glabbeek KL KO0/1A
woensdag 29 mei 2019
 
donderdag 30 mei 2019
Hemelvaartsdag
vrijdag 31 mei 2019
Brugdag
zaterdag 1 juni 2019
 
zondag 2 juni 2019
 
maandag 3 juni 2019
Instapdatum 2,5-jarigen  
dinsdag 4 juni 2019
13.00-15.00 : Provinciedomein Kessel-Lo L1A
woensdag 5 juni 2019
Doorschuifdag K3
donderdag 6 juni 2019
Schoolsportdag  K1 
9.00-14.30 : Het Vinne Zoutleeuw KO2/3
vrijdag 7 juni 2019
Sportdag L3/4 
zaterdag 8 juni 2019
 
zondag 9 juni 2019
Pinksteren 
maandag 10 juni 2019
Pinkstermaandag
dinsdag 11 juni 2019
CLB mw Eva aanwezig (9.00-12.00) 
13.00-15.00 : Provinciedomein Kessel-Lo L1B  
Syntheseproeven L4/5/6 
woensdag 12 juni 2019
Syntheseproeven L4/5/6  
donderdag 13 juni 2019
Syntheseproeven L4/5/6  
vrijdag 14 juni 2019
Sportdag L1/2 
Syntheseproeven L4/5/6 
zaterdag 15 juni 2019
 
zondag 16 juni 2019
 
maandag 17 juni 2019
Syntheseproeven L4/5/6 
OVSG-toets 6de leerjaar 
dinsdag 18 juni 2019
Syntheseproeven L4/5/6 
OVSG-toets 6de leerjaar 
8.00-17.30 : Bokrijk L3
woensdag 19 juni 2019
Syntheseproeven L4/5/6 
OVSG-toets 6de leerjaar 
donderdag 20 juni 2019
Syntheseproeven L4/5/6  
vrijdag 21 juni 2019
Syntheseproeven L4/5/6  
zaterdag 22 juni 2019
 
zondag 23 juni 2019
 
maandag 24 juni 2019
Schoolfietstocht lagere school minibus
Oudercontact lagere school 
dinsdag 25 juni 2019
Overnachten op school KC
woensdag 26 juni 2019
Doorschuifdag lagere school
Rapport en receptie L6 
donderdag 27 juni 2019
7.45-15.30 : Pennenzakkenrock L6
vrijdag 28 juni 2019
Rapport overige klassen
Namiddag : Vrijaf voor de leerlingen 
zaterdag 29 juni 2019
 
zondag 30 juni 2019